درباره ما

شبکه هوشمند ابری؛ شهاب، دستاورد مرکز تحقیقات هوش مصنوعی پارت و حاصل تلاش صدها متخصص هوش مصنوعی در ایران است که با سرمایه‌گذاری پارت ِدانش‌بنیان کار خود را آغاز کرده است. این شبکه هوشمند ابری به عنوان اولین ابر هوش مصنوعی کشور، زیرساخت‌های ابری قدرتمند، سکوی ابری و سرویس‌های هوشمند ابری تحت وب و مبتنی بر هوش مصنوعی را ارائه می‌دهد.

زیرساخت‌های ابری شهاب شامل سخت‌افزارها و سرورهای قدرتمند محاسباتی و گرافیکی هستند که می‌توانند برای پردازش داده‌های عظیم متنی، صوتی و تصویری در حوزه هوش مصنوعی به‌کار گرفته شوند. علاوه بر این، سکوی ابری شهاب، شامل ابزارها و کتابخانه‌هایی‌ست که به زیرساخت‌های شهاب متصل بوده و تمامی نیازهای توسعه‌دهندگان و شرکت‌های نوپا را برای پیاده‌سازی ایده‌های هوش مصنوعی رفع می‌کند. همچنین سرویس‌های هوشمند ابری سهاب شامل راهکارهای متنوع هوش مصنوعی در تمامی حوزه‌ها است که برای هوشمندسازی نرم‌افزارها و بهینه‌سازی عملکرد آن‌ها استفاده می‌شوند.

بنابراین شهاب با حذف دغدغه‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری و همچنین ارائه راهکارهای متنوع مبتنی بر وب سهاب، به افراد و کسب‌وکارها کمک می‌کند تا با تمرکز بر مهم‌ترین جنبه‌های کسب‌وکار خود، علاوه بر تحقق ایده‌ها، محصولات هوشمندتری را به مشتریان خود ارائه کنند.

ما تجربه خود را در حوزه هوش مصنوعی به اولین ابر هوش مصنوعی تبدیل کرده‌ایم تا برای توانمندسازی سازمان‌ها، فرصت‌های بی‌نظیری را در اختیار آن‌ها قرار دهیم. ما از نقشی که می‌توانیم در کسب‌وکار شما ایفا کنیم بر خود می‌بالیم و فعالانه از مخاطبان خود بازخورد می‌گیریم تا از آن‌ها برای ارائه خدمات بهتر، افزایش کیفیت و تحقق‌ ارزش‌هایمان استفاده ‌کنیم.